Свечана додела диплома са Регионалне домијаде

Дана 24. априла у нашем Дому свечано су додељене дипломе са Регионалне домијаде 2024. Наш Дом је ове године био домаћин овог такмичења које је обухватало спорстски и културно-уметнички програм.

У оквиру спортског програма ученици и ученице су се такмичили у кошарци, одбојци, малом фудбалу, стоном тенису, шаху и стрељаштву.

Културно-уметнички програм обухвата ликовно и литерарно стваралаштво, издаваштво, драмски и поетско сценски приказ, популарну, класичну и етно музику као и модеран плес и фолклор.

Спортска такмичења одвијала су се током марта на различитим локацијама у граду док је завршна манифестација у културно-уметничком стваралаштву реализована 2. априла у Дечијем културном центру.

Нашу ученици су остварили сјајне резултате од којих су се следеће категорије пласирале на Републичко такмичење:

•  популарна музика
  •  етно музика
  •  поетски приказ
  •  ликовно стваралаштво
  •  мали фудбал – девојке
  •  одбојка – девојке
  •  шах (девојке и дечаци)